?>

Standardy CADrysunki

Standardy CADrysunki czyli wartość dodana od firmy

Standardy CADrysunki w sklepie internetowym z meblami

Wszystkich naszych Klientów traktujemy z równie wysokim szacunkiem, bo to Wy drodzy Klienci obdarzyliście nas zaufaniem – dziękujemy.

 

Standardy CADrysunki czyli wartość dodana do produktu ciągle rośnie

⇒ gwarancja 5 – 10 lat

⇒ bezwarunkowy zwrot produktów dla wszystkich

⇒ transport, wnoszenie, montaż (w przygotowywaniu)

 

Bezwarunkowy zwrot produktu dla wszystkich Klientów: Konsumentów i Przedsiębiorców

Prawo zwalnia z obowiązku przyjmowania zwrotów produktów od Konsumentów, jeśli zostały wykonane na indywidualne zamówienie.

Kogo według prawa nazywamy Konsumentem?

W polskim prawie, Konsumentem jest osoba fizyczna, która dokonuje z Przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zarobkową Konsumenta.

Czyli tak naprawdę, jeśli chciałbyś drogi Kliencie, dokonać jakichkolwiek modyfikacji wymiarów, materiałów, wykończenia powierzchni zakupionych w sklepie internetowym lub stacjonarnym, jakimi są przykładowe wzory mebli, to nie mógłbyś skorzystać z możliwości zwrotu w terminie 14 dni.

Standardem CADrysunki jest jednak umożliwienie każdemu Klientowi, możliwość zwrotu produktu, wyrobu a do tego w terminie 2-krotnie dłuższym.

Drogi Kliencie, będący Konsumentem albo Przedsiębiorcą. Wszystkie zakupione produkty w tym sklepie możesz bez problemu zwrócić w terminie 30 dni!

Jeśli produkt nie przypadł Tobie do gustu, to bez żadnego tłumaczenia, możesz go odesłać do sklepu CADrysunki w ciągu 30 dni i otrzymasz zwrot całej kwoty zakupów.

 

Gwarancja na meble co najmniej 5 lat

Wszystkie meble czyli zarówno produkty katalogowe oraz wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta mają wydłużony termin gwarancji co najmniej 5 lat.

Możliwość odpłatnego wydłużenia gwarancji do 10 lat jest obecnie w przygotowywaniu.

Jako firma jesteśmy pewni jakości produkowanych mebli. Byłoby nie tylko miło aby również nasi potencjalni, przyszli Klienci przekonali się o jakości użytych materiałów i solidności wykonania.

 

Transport, wnoszenie, montaż –